Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák a haraszti könyvtárban

//Tóth Gábor
Ferenczi és a Racka Jam a Városnapokon, Dunaharasztin 2022-ben. fotó: dho
A dunaharaszti közönségnek nem ismeretlen Ferenczi György és zenekara. Most a Városi Könyvtárban lépnek fel.

Január elsején volt annak kettőszáz esztendeje, hogy „hazánk lánglelkű költője”, Petőfi Sándor meglátta a napvilágot. A kerek évforduló kapcsán sok program vár ebben az évben az érdeklődőkre. Ilyen különleges esemény lesz Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák fellépése a Dunaharaszti Városi Könyvtárban.

Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák műsorában összeolvad a magyar kultúra és a rock’ n’ roll forradalom szeretete. Különleges produkció az övék, érdemes meghallgatni.

Helyszín: Dunaharaszti Városi Könyvtár (Dózsa György út 12/b.)
Időpont: 2023. március 9. 18.00

A koncert ingyenes, de a helyszűke miatt a részvétel regisztrációhoz kötött. Jegy a könyvtár nyitvatartási idejében igényelhető. UPDATE: az eseményre minden jegy elkelt! 

(dho)