Főállású hitoktatót keresnek Dunaharasztiba

//Berényi Attila
Képünk illusztráció. forrás. freepik / tiko33
Egyre nagyobb az igény a gyermekek hitoktatására Dunaharasztiban. Így ehhez keres új munkatársat a Katolikus Egyházközség.

A hivatalosan „hittanári” főállású pozíciót betöltő személy olyan lehet, akinek ilyen irányú, főiskolai végzettsége van. A Dunaharaszti iskolákban vár rá feladat a gyermekek oktatásában, valamint részt tud venni az egyházközség közösségi életében, szolgálatában is. Mindenképpen elhivatott személyt keresnek, aki vagy Dunaharasztin vagy a környező településeken esetleg a fővárosban él. Aki betölti a munkakört, az egy pezsgő életű, folyamatosan bővülő csapat tagja lehet.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

e-mail: bzsoltatya@gmail.com
tel: +36-30/289-6868

(dho)